Hozzáadott 2 years ago

Hegesztőket keresünk Kecskeméten!

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-02-02

KategóriaManufacturing and Production

DOLGOZZ AUTÓIPARI BESZÁLLÍTÓ PARTNERÜNKNÉL
KECSKEMÉTEN!

HEGESZTŐ pozícióban
Miért érdemes jelentkezned?

  • Mert Cafetéria juttatásra számíthatsz (nettó 27.000 Ft/hó)
  • Mert teljesítmény bónuszra számíthatsz
  • Mert a téli időszakban gyümölcsnappal vendégelnek meg
  • Mert napi 3 ingyen kávét ihatsz
  • Modern munkakörülmények között dolgozhatsz
  • Mert támogatják a bejárásod, ha a lakhelyed nem Kecskemét

Milyen feladataid lesznek?

  • Hegesztési feladatok elvégzése (CO,AWI)
  • Roboton való hegesztés
  • Munkadarab mérése, ellenőrzése

Jelentkezz, ha:

  • Vállalod a 3 műszakos munkarendet
  • Hegesztő, szerkezetlakatos, karosszérialakatos végzettséged van VAGY rendelkezel CO vagy AWI tapasztalattal
  • Rendelkezel érvényes tűzvédelmi vizsgával
  • Erős fizikumú vagy

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • HEVES, Maklár, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Százhalombatta, Hungary Staffing Adecco
  • Staff