Hozzáadott 2 years ago

Minőségellenőr

Munkavégzés helyePEST, Nagykőrös, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-03-03

KategóriaManufacturing and Production

Az Adecco elektronikai termékeket gyártó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Miért érdemes megpróbálnod?

• versenyképes jövedelmet;
• cafetériát kapsz;
• modern munkakörülmények között dolgozhatsz.

Te vagy az IGAZI, ha

• Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel;
• Pontosan, precízen és megbízhatóan végzed a munkád;
• Van tapasztalatod a minőségellenőrzés területén;
• Tudod vállalni a többműszakos munkarendet.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

• Termékvizsgálatok végzése a vonatkozó utasítások szerint;
• Minőséggel kapcsolatos visszajelzések adása a gyártás számára;
• Javító intézkedések kérése szükség esetén;
• Gondoskodás a nem megfelelő termékek elkülönítéséről; azonosításáról.

Munkavégzés helye:  Nagykőrös

Legutóbbi kereséseim

  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • GYOR-MOSON-SOPRON, GYŐR, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BÁCS-KISKUN, Kiskunmajsa, Hungary PP Adecco