Hozzáadott 1 year ago

Munkavédelmi mérnök

Munkavégzés helyeSZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-08-16

KategóriaEngineering and Technical

Megbízónk egy multinacionális vállalat, akik generálkivitelezésben vezető szerepet töltenek be Magyarországon és világszerte. Egy hosszútávú, több éves GIGA projekthez keresnek MUNKAVÉDELMI MÉRNÖK szakembert!
Főbb feladatok, munkák:
  • Közvetlenül jelenteni és teljes körű segítséget nyújtani a vezetőjének annak biztosítása érdekében, hogy a vállalat megfeleljen a szabályzatoknak
  • Tájékoztassa a vezetőjét, és a többi alkalmazottat és az alvállalkozókat az egészséget és biztonságot érintő meglévő és potenciális veszélyekről
  • Professzionális szintű kapcsolattartás az alvállalkozókkal
  • Munkavédelmi előírások betartása, és nyomon követése
  • Tűzoltókészülék karbantartása
  • Jelentések, statisztikák készítése a vezető részére
  • A telephelyen végzett tevékenységek ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Munkavédelmi szakmai felsőfokú végzettség
  • Határozott, céltudatos, jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • 1-5 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Versenyképes, kiemelkedő bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség, egy stabil háttérrel rendelkező multinacionális cégnél
  • Munkavégzés egy dinamikus, fiatalos csapatban
  • Utazás támogatása

Legutóbbi kereséseim

  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • PEST, Üllő, Hungary PP Adecco
  • Specialist