Hozzáadott 2 years ago

Vevőszolgálati- és kereskedelmi asszisztens

Munkavégzés helyePEST, Budaörs, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-02-22

KategóriaManufacturing and Production

Barcelonai központú nemzetközi vállalat magyarországi leányvállalata
keresi új kollégáját.
VEVŐSZOLGÁLATI- ÉS KERESKEDELMI ASSZISZTENS

FELADATOK:
  • Elektronikus úton beérkező vevői rendelések feldolgozása, SAP-ba rögzítése/jóváhagyása
  • Kapcsolattartás a Raktárvezetőkkel, Logisztikai szolgáltatóval
  • EKÁER folyamat teljes körű ügyintézése minden szükséges megrendeléshez
  • Napi logisztikai adatok, készletszintek figyelemmel kísérése, a készlethiány kialakulása előtt a várható áruhiányok visszajelzése a megrendelőknek;
  • Vevői megrendelések rögzítése során számlázási árak ellenőrzése, ár eltérés esetén az illetékes Key Account Manager tájékoztatása
  • Áruszámlák kinyomtatása napi szinten
  • Reklamációk ügyintézése társosztályok bevonásával
  • Vevők kötbér számláinak ellenőrzése, riport vezetése
  • Szállítólevelek nyomonkövetése
  • Beérkező e-mailek feldolgozása, megválaszolása

ELVÁRÁSOK:
  • Hasonló pozícióban eltöltött, minimum 3 éves szakmai tapasztalat FMCG (gyorsan forgó élelmiszer kereskedelem) iparágban
  • Minimum középfokú iskolai végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent.
  • Magas szintű, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • SAP ismerete, felhasználói gyakorlattal
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Outlook, Excel, Word, PowerPoint)
  • Proaktivitás
  • Komplex feladatmegoldó készség

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Havi bruttó munkabér: 497.775 Ft
  • Cafeteria: 12.000 Ft / hó, első hónaptól
  • Céges mobil telefon

MUNKAIDŐ:
  • H-P 8:00-16:30

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budaörs

Legutóbbi kereséseim

  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco