Hozzáadott 2 years ago

Ellátási lánc elemző

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-03-31

KategóriaTransportation and Logistics

Ügyfelünk piacvezető szerepet tölt  be az ellátási lánc optimalizáció területén.  Vezető 4PL szolgáltatóként innovatív megoldásokat kínál nemzetközi szállítmányozási hálózatok folyamatos fejlesztésére.
Csatlakozz csapatukhoz.

Főbb feladatok

  • Az ellátási lánc, a logisztikai folyamatok és hálózatok adatainak elemzése, mérése, eredmények kiértékelése
  • Ügyfeleink szállítási hálózataiban található gyenge pontok feltérképezése
  • Logisztikai hálózatok optimalizálása különböző szállítmányozási koncepciók által
  • A folyamatos fejlődés érdekében innovatív szállítmányozási megoldások kidolgozása az ügyfelek számára

Elvárások

  • Rendelkezel diplomával és valamennyi logisztikai tapasztalattal
  • Ki tudsz alakítani megfelelő fontossági sorrendet, nem okoz problémát, ha egyszerre több mindenre kell figyelned
  • Szereted az analitikus feladatokat és készen állsz karriert építeni az ellátási lánc és a szállítmányozás területén
  • Magabiztosan beszélsz angolul és jól ismered az Excel-t
  • Szeretnél nemzetközi csapatban és izgalmas környezetben dolgozni

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, évesz bónusz
  • Egyéni éves tréning költségkeret
  • Magán egészségbiztosítás
  • Rugalmas, hibrid munkavégzési lehetőség
  • Csatlakozhatsz az All You Can Moove közösséghez
  • Korlátlan Linkedin Learning hozzáférés
  • Támogató nemzetközi csapat, modern iroda
  • Céges kultúra (irodai stretching, snack bar, gyümölcsök, italok, rendezvények, ingyenes parkolás)

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Százhalombatta, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Manager