Hozzáadott 1 year ago

Munkaügyi ügyintéző

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest XIII., Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-06-21

KategóriaHuman Resources and Recruitment

Az Adecco a világ vezető HR szolgáltatója, munkaerő közvetítéssel és kölcsönzéssel foglalkozó, nemzetközi hátterű személyzeti tanácsadó cége.
Saját csapatunkba keresünk új kollégát budapesti irodánkba, az alábbi munkakörbe:
Mik lesznek a feladataid:
  • Az ügyfelek által megrendelt és a toborzók által biztosított fizikai és szellemi kölcsönzött munkavállalók teljes körű munkaügyi ügyintézése
  • Szerződések előkészítése, beléptetés, nyilatkoztatás, személyi anyagok rendben tartása
  • Foglalkozás egészségügyi vizsgálatok megszervezése
  • Kiadott eszközök, autó, laptop, telefon stb. nyomon követése, kiküldetési utazások dokumentálása, külföldi utak elszámolása
  • Cafeteria ügyintézés
  • Munkaügyi ügyfélszolgálat
  • Hó végi óraadatok előkészítése a bérszámfejtés felé, TB-vel kapcsolatos dokumentáció kezelése, kiléptetés
  • Felelősség a folyamatok lekövetéséért és fejlesztéséért
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel e-mailben és olykor személyesen is, heti - havi jelentések és kimutatások elkészítése

Te vagy a mi emberünk, amennyiben:

  • Legalább Munkaügyi ügyintézői végzettség (OKJ)
  • Szolgáltató cégnél szerzett munkaügyi ügyintézői / bérszámfejtői tapasztalat
  • Aktív, középszintű angol nyelvtudás - írásban elvárás, szóban előny
  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Kiváló számítógép használat, elsősorban Excel alapos, gyakorlati ismerete
  • Nagyfokú precizitás, pontosság, rendszerező képesség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Teherbíró, rugalmas, együttműködő személyiség

Előnyök:
  • Munkaerő-kölcsönzési tapasztalat
  • Naprakész munkajogi ismeretek
  • „B" kategóriás jogosítvány

Amiért érdemes nálunk dolgozni, amit biztosítunk Neked:
  • Változatos és flexibilitást igénylő, felelősségteljes feladatokban számítunk a segítségedre
  • Kiváló munkakörülmények, dinamikus légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Multinacionális környezet és támogatás
  • Fiatal, vidám, barátságos és professzionális csapat teli lendülettel és motivációval
  • Heti két nap HomeOffice lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest 13. kerület, Váci Greens
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, ne habozz, küldd el mielőbb önéletrajzod!

Legutóbbi kereséseim

  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Tatabánya, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Manager