Hozzáadott 2 weeks ago

Kábelköteg gyártó kollégát keresünk 1 műszakban

Munkavégzés helyeFEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-01-14

KategóriaManufacturing and Production

Állást keresel vagy váltanál?
Székesfehérváron szeretnél elhelyezkedni 1 műszakos munkarendben?
Szuper! Akkor mutatunk egy kihagyhatatlan lehetőséget!

KÁBELKÖTEG GYÁRTÓ
Milyen feladatokért lennél felelős?
-Kábelkötegek készítése, gyártása
-Termékek minőségének ellenőrzése
-Munkautasítások betartása
Miért érdemes jelentkezned? Mert...
- 1 műszakban dolgozhatsz hétfőtől péntekig (6:00-14:00)
- versenyképes bérezést kapsz
- nagy jövő előtt álló területen tevékenykedhetsz egy olyan munkahelyen, ahol megbecsülnek
- vidékiként 100%-os bérlet támogatást kapsz
Jól hangzik? Jelentkezz, ha...
- rendelkezel 8 általános iskolai végzettséggel és
- dolgoztál már hasonló területen (kábelkötegek készítése)
- van műszaki rajz olvasásában tapasztalatod
- tudsz önállóan, precízen dolgozni
- tudod vállalni az alkalmankénti túlórákat
- nem okoz gondot a fizikai munka
Előny, ha...
-műszaki beállítottságú vagy

  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Tiszaújváros, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, PEST, Hungary PP Adecco
  • Staff