Hozzáadott 1 year ago

IT projektmenedzser

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2022-06-14

KategóriaIT and Telecommunications

A feladataid lesznek:

  • Átfogó it-projektmenedzsment, amelynek középpontjában a felső egységek szabványosított S/4 HANA sablonjainak nemzetközi megvalósítása áll
  • Nemzetközi virtuális projektcsapatok vezetése a csapattagok munkájának hozzárendelésével, irányításával és koordinálásával
  • Interakció az érintett projektekkel, folyamatszervezéssel és a ZF ERP sablonépítő csapatával a megfelelő tartalom és időkeretek biztosítása érdekében, mint a kapcsolódó folyamatok és szolgáltatási hálózat kritikus függőségeinek azonosítása és megoldása
  • A megoldások proaktív alkalmazása a felső egységekhez a meghatározott szabványos folyamatok használatára összpontosítva
  • Felelősség az időben, költségvetésben és minőségben nyújtandó összetett projektekért
  • Az informatikai csapatok koordinálása és feladatok a bevezetési projektekben
  • A projekttervek összehangolása és módosítása, a projekt nyomon követése velük szemben, informatikai csapatok kezelése az összes projektfázisban

Amit kérünk:

  • Bachelor diploma számítástechnika, szoftverfejlesztés vagy üzleti adminisztráció vagy hasonló
  • Informatikai végzettség vagy összehasonlítható és legalább 5 éves tapasztalat a nemzetközi INFORMATIKAI projektmenedzsmentben
  • Az SAP S/4 megoldás megvalósításában és támogatásában szerzett tapasztalat a pénzügyi területen előnyként
  • Független munkastílus, célorientált, rendszerszintű munka, koncepciós gondolkodás és komplex témák strukturálására való kompetencia
  • Magas csapatmunka készség, rugalmasság, elkötelezettség és profi tevékenység
  • Kiváló angol kommunikációs és prezentációs készségek, amelyek projektvezetést és irányítást biztosítanak minden érdekelt fél számára, biztosítva az elégedett ügyfelet

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér és hosszú távú munkalehetőség
  • Tele kihívásokkal és magas szintű szakmai tevékenységekkel egy nemzetközi vállalatnál
  • Részvétel nemzetközi projektekben és jutalékok külföldi országoknak
  • Karrierlehetőségek, folyamatos képzési program és nyelvtanfolyamok
  • Versenyképes fizetés és teljesítményhez kapcsolódó bónusz
  • Cafeteria választható elemekkel
  • Otthoni irodai munka
  • Iskolakezdés támogatása

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Göd, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • Manager