Hozzáadott 2 years ago

Élhajlító / CNC gépkezelő - Tápiószőlős

Munkavégzés helyePEST, Tápiószőlős, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-02-16

KategóriaManufacturing and Production

DOLGOZZ FÉMLEMEZ MEGMUNKÁLÓ PARTNERÜNKNÉL
 TÁPIÓSZŐLŐSÖN!
az alábbi pozícióban:
ÉLHAJLÍTÓ

Miért érdemes jelentkezned?
  • Mert Cafetéria juttatásra számíthatsz
  • Mert havi bónuszra számíthatsz
  • Mert céges buszjárattal segítjük a munkába járást (Tápiószentmárton, Farmos, Tápiószele, Jánoshida, Jászboldogháza, Tápiógyörgye, Újszilvás, Törökszentmiklós, Szajol, Szolnok, Abony)

Milyen feladataid lesznek?
  • Fémtermékek, alkatrészek készítését, hajlítását, alakformálását végző gépek kezelése
  • Beálló darab gyártása műszaki rajz alapján
  • Munkakörnyezeted tisztán tartása

Jelentkezz, ha:
  • Legalább 8 általános iskolai végzettséged van
  • Van tapasztalatod CNC élhajlításban vagy akár pályakezdők jelentkezését is várják
  • Jártas vagy a tólómérő, szögmérő használatában
  • Tudsz műszaki rajzot olvasni
  • Vállalod a 2/2 12 órás műszakot.

Legutóbbi kereséseim

  • HEVES, Gyöngyös, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, 1082 Budapest, Hungary PP Adecco