Hozzáadott 2 years ago

Csoportvezető és karbantartó - 1 műszak

Munkavégzés helyeBARANYA, Mohács, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-03-07

KategóriaManufacturing and Production

Húsipari feldolgozással foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Csoportvezető és karbantartó

Miért érdemes megpróbálnod?
•    Hosszútávú, bejelentett munkalehetőség;
•    Havi, negyedéves, jelenléti bónuszok
•    Egy műszakos munkarend;
•    Munkába járás támogatása; Céges buszjáratok 50 km körzetből
•    Munkaruha és napi meleg étkezés biztosítása.

Milyen feladataid lesznek?
•    Aktív részvétel a javításokban, tervszerű megelőző karbantartások elvégzésében;
•    Részvétel a termelés folyamatosságának fenntartásában;
•    Csoportvezetői feladatok ellátátsa
•    Húsipari feldolgozással kapcsolatos feladatok ellátásának támogatása.
JELENTKEZZ, ha
•    Karbantartói területen szerzett tapasztalatod van;
•    Pontosan, precízen tudod végezni a munkád;
•    Targoncavezetői jogosítványod van;
•    Csapatjátékos vagy, de önálló munkavégzés sem jelent problémát számodra.

Munkavégzés helye: Mohács

Legutóbbi kereséseim

  • HEVES, Gyöngyöstarján, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary Staffing Adecco
  • Staff