Hozzáadott 1 year ago

Vámügyintéző

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-07-21

KategóriaTransportation and Logistics

A világ egyik legnépszerűbb expressz szállítmányozási megoldásokat kínáló vállalata az alábbi pozícióba keresi új munkatársát:

Amik a feladataid lesznek:

  • Import vámkezelés ügyfél igény szerint, a vámszabályok pontos betartása mellett,
  • Vámokmányok teljeskörű adminisztrációja és benyújtása az illetékes hatóságok felé,
  • Vámáruk hivatali bejelentése,
  • A Vámosztály napi munkájában való aktív részvétel,
  • Ügyfelekkel és társosztályokkal való kapcsolattartás, esetleges problémakezelés
  • Vámkezelésekkel kapcsolatos kommunikáció teljeskörű lebonyolítása,

Amit kérünk a pozíció betöltéséhez:

  • Vámügyintézői végzettség,
  • Min. 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • MS Office (többnyire Word és Excel) magabiztos felhasználása,
  • Angol nyelvtudás
  • Ügyfélközpontúság
  • Precíz, proaktív személyiség,
  • Büntetlen előélet

Amit kínálunk az alapbéren túl:

  • Cafeteria
  • Élelmiszerüzletekben levásárolható ajándékkártya
  • Negyedéves bónusz
  • Élet-, és balesetbiztosítás
  • Ingyenes parkolás
  • Szakmai fejlődési lehetőség, kihívást rejtő feladatok
  • Dinamikus környezet, színes vállalati programok

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XVIII.

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Százhalombatta, Hungary Staffing Adecco
  • Staff