Hozzáadott 2 years ago

Minőségellenőr Tiszaújvárosban kiemelt bérezéssel!

Munkavégzés helyeBORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Tiszaújváros, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-02-18

KategóriaManufacturing and Production

Tiszaújvárosi munkavégzésre keresünk munkavállalókat INGYENES bejárási lehetőséggel!!

Amit kínálunk:

• INGYENES céges buszjáratok több településről /bérlet-benzintámogatás

• határozatlan idejű szerződés

• műszakpótlék / cafetéria

• előrelépési lehetőség

Amire szükségünk van:

• alapfokú végzettség (középfokú végzettség előny)

• minőségellenőr munkakörben szerzett tapasztalat
• IPC vizsga megléte előny

• felhasználói szintű számítógépes ismeret

Feladatok:

• termékek vizuális ellenőrzése, tesztelése

• észlelt hibák jelzése, illetve javítása

• számítógépes rendszerben történő dokumentálás

• termékek mechanikus elemeinek összeszerelése

Munkavégzés helye:

• Tiszaújváros

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • Specialist