Hozzáadott 4 months ago

Junior Sales Manager

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest XIII., Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2022-01-19

KategóriaSales and Retail

Közép-európai termék-és szolgáltatás értékesítéssel foglalkozó cégcsoport hazai tagja bővülés miatt keresi új kollégáját az alábbi munkakörbe:

Miért érdemes csatlakozni hozzánk?

  • Bruttó 550.000-620.000 Ft közötti havi alapbér
  • 15%-os éves bónuszkifizetés
  • Céges autó, telefon és laptop saját használatra is
  • Rövid- és hosszútávú előrelépési lehetőség, valós perspektíva
  • Határozatlan idejű, hosszútávú szerződés
  • Szakmai betanítás, lehetőség a tanulásra és a fejlődésre
  • Nem mindennapi, változatos környezet és feladatok
  • Szuper csapat, támogató kollégák

Mik lesznek a feladataid?

  • Modulszőnyegek lerakásának irodapiaci értékesítése
  • Napi szintű kapcsolattartás irodaházfejlesztőkkel, építőipari szakemberekkel és kivitelezőkkel
  • Jelenlegi ügyélkapcsolatok ápolása
  • A meglévő ügyfélkör bővítése mind a termék, mind a cég által nyújtott szolgáltatás értékesítésén keresztül
  • Új ügyfelek felkutatása akár hideghívások által
  • Személyes tárgyalások lebonyolítása és szerződések megkötése
  • Egy-egy projekt teljeskörű koordinációja a burkolócsapattal együttműködve (alapanyag megrendelés, kivitelezés ellenőrzése az építkezési helyszíneken, átadás a megrendelőnek)
  • A nemzetközi csapattal való kapcsolattartás (angol nyelven, első sorban írásban)
  • Piaci viszonyok folyamatos nyomon követése, riportok készítése közvetlen vezető felé
  • Kiállításokon, szakmai rendezvényeken és továbbképzéseken való részvétel

Mit kérünk a munkakör betöltéséhez?

  • Értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Lendületes, proaktív személyiség
  • Hosszú távú elköteleződés, motiváció az értékesítés területe iránt
  • Vevőközpontú gondolkodás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Előny: építőiparban szerzett tapasztalat, műszaki beállítottság

Munkavégzés helyszíne:

  • Budapest, XIII. kerület

Ha érdekel a lehetőség, akkor ne habozz, Csatlakozz Hozzánk!