Hozzáadott 2 years ago

Gépkezelő modern környezetben

Munkavégzés helyeBORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Szikszó, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-02-21

KategóriaManufacturing and Production

A világ egyik leggyorsabban fejlődő cégéhez keresünk
GÉPKEZELŐ
kollégákat hosszútávra
Ha szeretnél modern, tiszta munkakörnyezetben dolgozni, jelentkezz!
Amit kínálunk:
  • versenyképes, kiemelt bérezés
  • bónuszok, kedvezmények már az első hónaptól
  • munkába járás támogatása
  • tervezhető munkavégzés - 12 órás műszakok
  • stabil hosszútávú karrierlehetőség
  • tiszta modern, inspiráló munkakörnyezet

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:
  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • tudod vállalni a többműszakos munkarendet (12 órás műszakok)
  • van tapasztalatod hasonló munkakörben
  • rendelkezel számítógépes ismeretekkel
  • nyitott vagy az új folyamatok megismerésére, rugalmasan kezeled a felmerülő problémákat
  • felelősségteljesen végzed a rád bízott feladatokat, megbízható személyiség vagy
  • tudsz önállóan és csapatban is dolgozni

Feladataid lesznek:
  • félkész és kész termékek előállítása, gépkezelői feladatok ellátása
  • automatizált gyártógépsor hatékony, biztonságos, az előírásoknak megfelelő kezelése
  • karbantó kollégák munkájának segítése
  • termelés folyamatossságának biztosítása

Munkavégzés helye: Szikszó
Jelentkezz még ma (szakmai önéletrajz feltöltésével)!

Legutóbbi kereséseim

  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Szolnok, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • Dubai, Dubai, Hungary PP Adecco
  • BÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary Staffing Adecco
  • Staff