Hozzáadott 2 years ago

Műszakvezetőt keresünk Partnerünkhöz Dunakilitire!

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-01-21

KategóriaManufacturing and Production

Kedves Álláskeresők, Érdeklődők,
Műszakvezetőt keresünk élelmiszergyártó Partnerünkhöz, Dunakilitire. Ha rendelkezel min. 1 év műszakvezető tapasztalattal, önéletrajzod csatolásával jelentkezz, és telefonon teljeskőrű tájékoztatást nyújtunk.
Partnerünk műszakvezetői munkaköréhez tartozó feladatok:
- A termelési terv megvalósításának biztosítása minőségi, mennyiségi, hatékonysági szempontból (legfontosabb feladat)
- Műszak koordinálása, együttműködve a vezetéssel, társosztályokkal
- Termelésben fellépő problémák megelőzése, megoldása
- Munkakörhöz tartozó adminisztráció elvégzése
- Team-koordináció
Juttatási csomag elemei:
- Magas kezdő alapbér
- Teljes összegű bejárási támogatás
- Cafetéria
- Szezonális túlóralehetőség, túlórák havi szintű kifizetése
Mindenképp jelentkezz, ha:
- Van gyártóvállalatnál szerzett irányítási tapasztalatod
- Megvan a min. középfokú végzettséged
- Van gyártó vállalatnál irányításban szerzett tapasztalatod
- Kiemelkedő szervező- és vezetői képességekkel bírsz
- Emberközpontú a kommunikációd Kollégáid felé
- Pörgős vagy, élvezed a problémák megoldását
- Szükség esetén a 2 műszakot is vállalod, szezonban pedig kitartasz a csapattal

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Zsámbék, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BÁCS-KISKUN, Kunszentmiklós, Hungary Staffing Adecco
  • Staff