Hozzáadott 2 years ago

Folyamatirányító munkatárs - Dunaföldvár

Munkavégzés helyeTOLNA, Dunaföldvár, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-03-07

KategóriaManufacturing and Production

Bioüzemanyagot gyártó partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:
Folyamatirányító munkatárs

Miért érdemes megpróbálnod?
•    Mert havi bónuszra számíthatsz
•    Mert Cafeteria juttatást biztosítanak
•    Mert kiemelten támogatják munkába járásod autó esetén 30Ft/km, tömegközlekedés esetén a bérlet 100%-át
•    Mert egy stabil hátterű, fejlődő vállalat csapattagja lehetsz
Milyen feladataid lesznek?
•    A gyártási folyamat paramétereinek beállítása, az operátorok és a labor által átadott mérési eredmények alapján, a folyamatok ellenőrzése, felügyelete a vezető operátor irányításával
•    Az operátorok munkájának irányítása, támogatása.
•    A kijelölt terület tisztán tartása, a kijelölt berendezések tisztán tartása
•    A termelés elvárt működéséhez szükséges megfelelő minőségi és mennyiségi információk átadása és begyűjtése társosztályoktól
•    Gyors döntéshozatal az azonnali intézkedést igénylő helyzetekben, problémáknál, szükség esetén leállítja a gyártást
•    Részvétel az éves karbantartások előkészületében, javaslattétel a szükséges karbantartási munkálatokra.
•     A munkával kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
Te vagy az IGAZI, ha
•    Középfokú, technikusi végzettséggel rendelkezel
•    Felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezel (MS Office)
•    Van gyártó környezetben szerzett tapasztalatod
•    Vállalod a 12 órás műszakrendet (nappali műszak/éjszakai műszak(pihenő/pihenő)
Előnyt jelent:
  • Robbanásvédelmi szaktanfolyam
  • Tűzvédelmi szakvizsga (1-2-es típus)
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Scada vagy egyéb folyamatirányító rendszer ismerete

Munkavégzés helye: Dunaföldvár

Legutóbbi kereséseim

  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BÁCS-KISKUN, Lajosmizse, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Tatabánya, Hungary Staffing Adecco
  • Staff