Hozzáadott 2 years ago

Műszeres létesítménymérnök

Munkavégzés helyeBORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Kazincbarcika, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-03-01

KategóriaManufacturing and Production

Partnerünk számára keresünk "Műszeres létesítménymérnök" kollégát Kazincbarcikára.
Amit kínálunk:
  • Rugalmas munkaidő hétfőtől péntekig
  • Cafeteria rendszer /választható béren kívüli juttatások/
  • 13. havi fizetés
  • Teljesítmény alapú prémium
  • Vásárlási kedvezmények
  • Munkába járás támogatása (busz 86%, autó: 15ft/km)
  • Előrelépési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos karrierlehetőség
  • Távolabbról érkezőknek lakhatási támogatás biztosítása

Elvárások:
  • gyengeáramú, automatizálási szakon szerzett villamosmérnök végzettség,
  • legalább középfokú angol szakmai nyelvtudás,
  • naprakész digitális készségek,
  • kezdeményezőkészség, proaktivitás,
  • ügyfélorientáltság, terhelhetőség,
  • pontosság, precizitás, szabálykövetés
  • problémamegoldás és jó szervezőkészség

Előny:
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • műszaki ellenőri kamarai jogosultság,
  • SAP rendszerek ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Feladatok:
  • Projektek kivitelezése során műszeres műszaki ellenőri feladatok ellátása, kivitelezési munkák műszaki ellenőrzése, szakmai felügyelete, koordinálása, dokumentálása,
  • Műszaki dokumentumok összeállítása, ajánlatok kiértékelése, tervzsűriken való részvétel,
  • részvétel a munkák lezárásában, műszaki leltárak elkészítése,
  • megvalósíthatósági tanulmányok elkészítésének szakmai támogatása, költségbecslések készítése

Munkavégzés helye:
  • Kazincbarcika

Jelentkezéshez, kérlek, csatold magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat is!

Legutóbbi kereséseim

  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Demecser, Hungary PP Adecco
  • Staff