Hozzáadott 2 years ago

Villamosmérnök Tiszaújvárosban!

Munkavégzés helyeBORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Tiszaújváros, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-03-11

KategóriaManufacturing and Production

Partnerünk részére keresünk
VILLAMOSMÉRNÖK
kollégát hosszútávra
Amit kínálunk:
  • versenyképes bérezés
  • kiemelkedően magas cafeteria
  • 13. havi jutalom
  • megfelelő teljesítmény esetén akár 14. havi bónusz
  • támogatjuk a munkába járást a törvényben előírtnál magasabb mértékben
  • egy műszakos munkarend
  • új üzem, a legmodernebb technológián dolgozhatsz
  • céges telefont és notebookot biztosítunk
  • multikulturális környezet, megismerheted a japán kultúrát
  • tanulási, képzési lehetőségek

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:
  • Felsőfokú villamosmérnöki (előny: erősáramú) végzettséggel rendelkezel
  • Lehetsz akár friss diplomás is!
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudásod van (szoros együttműködés a japán kollégákkal)
  • Nem okoz gondot az MS Office használata (előny,ha van SAP ismereted)
  • Kiválóan kommunikálsz és együttműködő személyiség vagy
  • Fokozott probléma-kezelő és elemző készséggel rendelkezel
  • Előny, ha van: vegyiparban, tűz-és robbanásveszélyes környezetben szerzett tapasztalatod, képesítésed

Feladataid lesznek:
  • üzem teljes villamos rendszerének szakmai felügyelete
  • a tevékenység kiterjed a rendszer üzemeltetését, karbantartását, hibaelhárítását végzők koordinálására, kontrolljára
  • működési területéhez tartozó villamos rendszerek üzemeltetése, karbantartása és szakmai felügyelete
  • villamos biztonsági, szabványosság követelmények, előírások betartatása
  • üzemviteli, karbantartási, kezelési utasítások elkészítése
  • karbantartási, nagyjavítási munkák tervezése
  • fejlesztési javaslatok készítése
  • üzemzavar elemzés
  • menetrendezés
  • villamos szakmai ügyekben megbízás esetén a vállalat képviselete

Munkavégzés helye: Tiszaújváros
Jelentkezz még ma (fényképes szakmai önéletrajz feltöltésével)!

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Göd, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco