Hozzáadott 1 year ago

Projekt Kontroller

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest I., Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-06-21

KategóriaFinance and Accounting

Szakmai kihívásra, fiatalos csapatra és valódi fejlődésre vágysz?
Dinamikusan fejlődő építőipari partnerünk keresi back office csapatának új tagját az alábbi munkakörbe:

Amik a feladataid lesznek:

  • Projektek gazdasági feladatainak teljeskörű ellátása
  • Gazdasági riportok, kimutatások készítése, tervezés
  • Projekt kontrolling feladatok ellátása
  • Gazdasági cégvezető munkájának folyamatos támogatása
  • Megrendelőkkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal kapcsolatos gazdasági ügyek intézése
  • Szoros együttműködés a projektek műszaki vezetőivel és kollégáival
  • Aktív részvétel az ajánlatkészítésben, a szerződések előkészítésében és nyomon követésében
  • Belső szabályozási rendszer elvárásainak megfelelő adminisztráció elvégzése

Amit kérünk:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (főiskola/egyetem)
  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Precizitás és jó koncentrációs készség
  • Multi-tasking, rugalmas, változásokat igénylő személyiség
  • Jó kommunikációs készség és csapatszellem
  • Előny, de nem feltétel: építőiparban szerzett gyakorlat, angol és/vagy német nyelvtudás

Ajánlatunk:

  • Bérezés megegyezés szerint tapasztalati évek függvényében
  • Éves bónusz
  • BKK bérlettámogatás
  • Hosszútávú, határozatlan idejű szerződés
  • Tagja lehetsz egy dinamikusan fejlődő vállalatnak, ahol igazi csapatszellem uralkodik, hisznek a tudásmegosztásban és a kölcsönös segítségnyújtásban
  • Szép és modern irodai környezet

Munkavégzés helyszíne:

  • Budapest 1. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • TOLNA, Dunaföldvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • HEVES, Maklár, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • CSONGRÁD, Szarvas, Hungary PP Adecco