Hozzáadott 1 year ago

Ügyvezetői Asszisztens

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-06-14

KategóriaIT and Telecommunications

Szeretnél hosszútávon dolgozni és fejlődni egy inspiráló és stabil 21. századi környezetben? Akkor ne habozz, jelentkezz most! Partnercégünk számára keresünk kollégát a következő pozícióba:
Amit várunk:
  • Asszisztensi munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Felsőfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Talpraesett, precíz, határozott személyiség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

A feladataid lesznek:
  • Az ügyvezető munkájának napi szintű támogatása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és a társosztályokkal
  • Adminisztratív feladatok elvégzése
  • Riportok, adatok, elemzések bekérése

Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés és motiváló légkör
  • Próbaidőt követően home office
  • Céges eszközök (Telefon és laptop)

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Üllő, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist