Hozzáadott 1 year ago

Autószerelő Pozíciók Norvégiában

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-07-21

KategóriaManufacturing and Production

Autószerelő pozíciók Norvégiában
Örömmel élnél Norvégiában és nyitott vagy a költözésre?
Külföldi partnerünk megbízásából keresünk tapasztalt szakembereket autószerelői munkára Norvégiába.
Feladatok:

  • Hyundai, Ford és Nissan gépjárművek javítása, szervizelése, karbantartása
  • Diagnosztikai munkák minőségi elvégzése
  • Műhelyrend illetve műhely tisztaságának fenntartása
  • Autóvillamosságban jártas ismeretek előnyt jelentenek

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • Önálló, felelősségteljes, precíz, pontos munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Juttatások:

  • Kiemelkedő fizetés Norvég koronában, tapasztalattól függően 800 000-1 200 000 Ft/hónap
  • 8 órás, Norvég törvények által rögzített bejelentett munkahely
  • A kiutazás költségét a munkaadó fedezi
  • Norvég online nyelvtanfolyamot biztosít a cég kiutazás előtt, hogy alapfokon tudjon beszélni már a kolléga mikor megérkezik,  ennek költségét a munkaadó állja
  • A partnercég teljes mértékben segít a szálláskeresésben, illetve kezdetben az ottani viszonyokhoz való alkalmazkodásban (magyar kapcsolattartó)

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Szolnok, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco