Hozzáadott 1 year ago

Könyvelő - Fully Remote (Home Office)

Munkavégzés helyeBUDAPEST, BUDAPEST, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-12-07

KategóriaFinance and Accounting

Feladatok:

  • Napi könyvelési feladatok ellátása
  • Senior könyvelő kollégák munkájának támogatása
  • Havi zárásban való aktív részvétel
  • Kimutatások készítése (KSH riport készítésében való részvétel)
  • Havi, negyedéves, éves bevallások, éves és időszakos beszámoló készítésében való aktív részvétel

Elvárások:

  • Minimum mérlegképes könyvelői végzettség, vagy gazdasági/pénzügyi főiskolai diploma
  • Számviteli tanulmányok
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Igény a folyamatos szakmai fejlődésre
  • Angol nyelv AKTÍV ismerete: szóban középszintű, írásban üzleti szintű elvárt (Ezt egy online alkalmazással teszteljük!)

Amit partnerünk kínál:

  • Fully-Remote (Home Office), havonta egyszer kell csak a budapesti irodában megjelenni (!)
  • Versenyképes bérezés
  • Kiemelkedő cafetéria, céges laptop és mobiltelefon
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatos szakmai tréningek (IFRS, ACCA és DipIFR képzések, mérlegképes könyvelői képzés)

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • VESZPRÉM, Balatonfűzfő, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco