Hozzáadott 5 months ago

Operátor

Munkavégzés helyePEST, Aszód, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2023-11-15

KategóriaManufacturing and Production

Operátor

OPERÁTOR
Stabil nemzetközi vállalat bővülés miatt keresi csapata új munkatársait.
FELADATOK:
  • kész autóüvegek előkészítése és behelyezése a gépbe
  • a gépi feldolgozást követően az üvegek sorjázása
  • az elkészült termékek minőségellenőrzése vizuálisan
  • betanulást követően akár apróbb szerelési feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:
  • 8 általános iskolai végzettség
  • gyári tapasztalat előny, de nem feltétel
  • monoton munkavégzés tűrése és jó erőnlét
  • jó látás és színlátás

MUNKAIDŐ:
  • 3 műszak (06.00-14.00, 14.00-22.00, 22:00-06:00)

AMIT KÍNÁLUNK:
  • alapbér
  • műszakpótlék
  • bónusz
  • cafeteria

CÉGES BUSZJÁRAT:
  • Palotás, Héhalom, Erdőtarcsa, Kálló, Verseg, Kartal, Vanyarc, Bercel, Galgaguta, Acsa, Püspökhatvan, Galgagyörk, Galgamácsa, Iklad, Domony, Zsámbok, Tura, Galgahévíz, Hévízgyörk, Bag, Kisköre, Tiszanána, Kömlő, Atkár, Gyöngyös, Nagyréde, Hort, Hatvan, Dány, Dányszentkirály, Isaszeg, Gödöllő, Vác, Váchartyán, Váckisújfalu, Jászfényszaru

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Aszód

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • CSONGRÁD, Szarvas, Hungary PP Adecco
  • Specialist