Hozzáadott 1 year ago

Logisztikai szolgáltatás értékesítő (Légi-tengeri)

Munkavégzés helyePEST, Fót, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-06-27

KategóriaTransportation and Logistics

26 éve Magyarországon lévő, külföldi és belföldi logisztikával illetve szállítmányozással foglalkozó cég keresi új értékesítő kollégáját légi-tengeri szállítmányozó részlegükbe.
Logisztikai értékesítő (légi-tengeri szállítmányozás)
FELADATOK:
  • Új ügyfélkapcsolatok felderítése, az új ügyfelek igényeinek felderítése,
  • Ajánlattétel az új és a meglevő ügyfelek részére,
  • A meglevő ügyfélkapcsolatok ápolása, azok megtartása,
  • Szállítói kapcsolatok felderítése, bővítése, szállítói minőség menedzsment
  • A társaság érdekeinek megfelelő képviselete a megbízókkal és alvállalkozókkal szemben
  • A jövedelmezőségi követelmények ellenőrzése, betartása és betartatása,
  • Együttműködés a társaság más szakterületeivel

ELVÁRÁSOK:
  • Légi/tengeri szállítmányozásban szerzett tapasztalat
  • Ügyfél és eredményorientált szemlélet
  • Szolgáltatás értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny)
  • Számítógépes felhasználói ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:
  • kiemelt bérezés + mozgóbér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • home office lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Fót

Legutóbbi kereséseim

  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco