Hozzáadott 1 year ago

Stratégiai beszerző

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-05-27

KategóriaManufacturing and Production

Partnerünk, Győr legnagyobb autóipari vállalata stratégiai beszerzőt keres. Területük stratégiai alkatrész- és nyersanyagbeszerzést lát el.
Mit tesz egy beszerző?
A beszerző tárgyal, döntést hoz, befolyással van a vállalat eredményeire. Ahhoz, hogy gyorsan átlássa a folyamatokat, alap elvárás a komplex gondolkodás, akár évekkel előre.
A beszerzésen dolgozó munkatársak rengeteget tárgyalnak beszállítókkal, és globális egyeztetéseken vesznek részt konszernterületekkel a világ legkülönbözőbb pontjairól. Mindezt a rendkívül időigényes személyes jelenlét helyett immár az internet nyújtotta lehetőségek alkalmazásával teszik: online megbeszéléseket folytatnak, videókonferenciákat vagy Skype-hívásokat szerveznek.
Az új kolléga a következő anyagcsoportok munkáját támogathatja:
- Fém alkatrészek
- Exteriőr/Interiőr
- Elektronika és meghajtás alkatrészek

Amivel az új kolléga szakértelmét és lelkesedését honorálják:
  • Versenyképes alapbér
  • Teljesítményfüggő mozgóbér
  • 13. havi bérezés
  • Nyereségtől függő prémium-kifizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Üzemi étkezés széleskörű lehetősége
  • Egyénre szabott képzési kínálat
  • Tréning kínálata szakmai és szakmán túli kompetenciák fejlesztésére
  • Nyelvi képzések kínálata személyre szabott fejlődési lehetőségekkel
  • Ingyenesen igénybe vehető egészségügyi vizsgálatok
  • Munkába járás támogatása
  • Támogatott autó lízing program
  • Önkéntes nyugdíjpénztári számla finanszírozásának támogatása
  • Élethelyezetekhez igazodó lehetőségek igénybevétele (esküvői autó, kismama program, stb.)
  • Számos vásárlási kedvezmény
  • Munkatársi és családi rendezvények (főzőnap, önkéntes nap, Mikulás rendezvények, jubileumi rendezvények, ötletbörze gála)

Következő feladatok várnak Önre
  • Szériaalkatrészek beszerzése, beszerzési stratégiák kialakítása
  • Rendszeres kapcsolattartás a beszállítókkal, a minőségbiztosítással és a logisztikával
  • Ártárgyalások önálló lebonyolítása
  • A verseny- és piaci helyzetek figyelemmel követése illetve értékelése, piaci elemzések készítése
  • Új beszállítók felkutatása, értékelése
  • Konszernszintű együttműködés a VW konszernen belüli társosztályokkal - fejlesztés, minőségbiztosítás, gyártás, pénzügy, jogi osztály

Ön az ideális jelölt, ha
  • Felsőfokú gazdasági/műszaki végzettséggel rendelkezik
  • Legalább 2 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalata van
  • (Ár)tárgyalásban jártas
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás. (Tárgyalóképes angol nyelvtudás esetén minimális német nyelvtudás elvárt.)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismerete van (MS Office)
  • Nyitott, dinamikus személyiség
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Részletes magyar, német és/vagy angol nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázata mellékleteként!

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco
  • Staff