Hozzáadott 1 year ago

Minőségellenőr

Munkavégzés helyePEST, Biatorbágy, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-05-13

KategóriaTransportation and Logistics

A közép-európai szállítmányozási és raktárlogisztikai piacon több, mint 30 éve jelen lévő, dinamikusan fejlődő cég Magyarországon újonnan indított csapatába keresünk minőségellenőr munkatársat ÚJ ÉPÍTÉSŰ MODERN FŰTÖTT RAKTÁRBA.
MINŐSÉGELLENŐR

FELADATOK:
  • Beérkező visszáru minőségi ellenőrzése
  • Ellenőrzött ruházati termékek rendszerbe rögzítése
  • Dokumentáció

ELVÁRÁSOK:
  • Minimum alapfokú angol nyelvtudás
  • Precíz munkavégzés
  • Minőségellenőrzési területen szerzett tapasztalat
  • MS Office alkalmazások ismerete előny

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Versenyképes alapfizetés és bónusz
  • Céges buszjárat, Budapest és Biatorbágy között(Népliget, batthyányi tér)
  • Vonzó juttatási csomag (SZÉP Kártya)
  • MODERN, FŰTÖTT RAKTÁR
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Családias hangulat, nemzetközi támogatottság és biztos háttér

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • BIATORBÁGY

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Budaörs, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary Staffing Adecco
  • Staff