Hozzáadott 1 week ago

Controller

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-05-13

KategóriaFinance and Accounting

Controller

A Gazdasági Igazgatóságon belül, a Controlling osztályra keresünk ambiciózus kollégát, aki – betanulása után – képes a kiskereskedelem mutatószámait magas szinten átlátni, és azt a döntéshozó vezetőkkel professzionális szinten megosztani.
CONTROLLER
FELADATOK:
  • kapcsolattartás a társosztályokkal, igazgatóságokkal
  • kiemelt témák/termékek mély megértése/ismerete
  • havi / éves zárás feladatai: controlling rendszerek zárása, ellenőrzése, elhatárolások elkészítése
  • terv-tény elemzések készítése, elemzése
  • költségelemzés
  • szervező és ellenőrző közreműködés a tervezés folyamatában (éves és féléves tervezés, hó végi eredménybecslés)
  • napi / heti / havi / éves riportok elkészítése a társosztályok munkatársai, az ügyvezetés és az anyavállalat számára
  • ad hoc riportok/elemzések készítése társosztályoknak és az ügyvezetésnek
  • A területhez kapcsolódó riportok ellenőrzése és szétosztása.

ELVÁRÁSOK:
  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • szakirányú munkatapasztalat előny, de nagyon ambiciózus pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • német nyelv magas szintű ismerete szóban és írásban
  • előny: SQL- és VBA-programozás
  • jó elemzői képesség és problémamegoldó készség
  • rendszerszintű, logikus, analitikus gondolkodásmód
  • gyors tanulási képesség
  • magas szintű MS Office (Excel, PowerPoint, Word) kezelés
  • jó kommunikációs készség, határozottság, jó időmenedzsment
  • önálló munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:
  • versenyképes bérezés
  • perc alapú munkaidő elszámolás
  • nagy értékű egészségbiztosítási csomag
  • plusz 1 nap szabadság szűrővizsgálatokon való részvétel céljából az idei évben
  • közösségi közlekedéssel való munkába járás költségének 86%-a helyett 100% térítése
  • stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb – és Magyarországon az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető – multinacionális vállalatánál
  • vállalaton belüli fejlődési, továbblépési lehetőség
  • személyre szabott betanulási program
  • szakmai és soft skill képzések

MUNKAVÉGZÉS:
  • Budapest, III. kerület