Hozzáadott 1 month ago

Gépkezelő kollégát keresünk Tiszakécskére

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-06-02

KategóriaManufacturing and Production

Az Adecco Közép-Európa egyik meghatározó energetikai komponenseket gyártó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:
Lézerhegesztőgép-kezelő
Miért érdemes megpróbálnod?
•    versenyképes kompenzációs és juttatási csomagot (alapbér bruttó 2100 Ft/hótól, cafeteria, bónuszok);
•    utazási és lakhatási támogatást biztosítanak a telephely melletti szálláshelyen;
•    szerteágazó kihívásokkal teli feladatok várnak Rád egy stabil multinacionális cégnél.

Te vagy az IGAZI, ha
•    legalább középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel;
•    fémiparban szerzett tapasztalattal rendelkezel
•    korrózióálló acél szerkezetek gyártásában szerzett tapasztalatod van;
•    csapatjátékos vagy, de önálló és hatékony munkavégzés sem jelent problémát.
•   vállalod a 3 műszakos munkarendet
Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

•  Lézerhegesztőgép alapanyaggal való ellátása, gyártás közbeni felügyelete
•  Műszaki rajz alapján kiválasztott programok futtatása
•  Műszaki adminisztráció

Munkavégzés helye: Tiszakécske

Legutóbbi kereséseim

  • VAS, Sárvár, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist