Hozzáadott 1 month ago

Műszakvezető lakatos műhelyben

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Ballószög, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-06-02

KategóriaManufacturing and Production

Hazai és külföldi felhasználásra acélszerkezeteket gyártó partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Műszakvezető

Miért érdemes jelentkezned?

•    Mert családias környezetben fejlesztheted szakmai tudásod
•    Mert anyagilag megbecsültnek érezheted magad
•    Modern munkakörülmények között dolgozhatsz
•    Mert támogatják munkába járásod
•    Mert szállás lehetőséget biztosítanak
Milyen feladataid lesznek?

•    Acélszerkezetek, alkatrészek elkészítését végző csoport vezetése
•    10-20 fős lakatos és hegesztő csoport műszaki támogatása, szakmai ellenőrzése, feladat kiosztás
•    Acélszerkezetek helyszíni szerelésénél műszaki irányítás
Jelentkezz, ha:
•    Releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel (műszaki, lakatos, CNC)
•    Csoportvezetésben van tapasztalatod
•    Nem okoz gondot  műszaki rajz olvasás
•    Vállalod esetenként a termékek helyszíni telepítését
•    Felelősséget vállalsz a csoportodért
•    Vállalod a 2 műszakos munkarendet
Munkavégzés helye: Ballószög

Legutóbbi kereséseim

  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Miskolc, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Intern