Hozzáadott 1 year ago

Pénzügyi Asszisztens

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-06-20

KategóriaFinance and Accounting

Az Adecco csoport, a világ vezető HR szolgáltatója építőipari szektorban működő partnere számára keres
Pénzügyi ASSZISZTENST
budapesti mérnökirodájába, 80+ fős csapatuk új tagjaként.
Milyen feladatokra kell felkészülnöd?
  • Bejövő számlák elsődleges ellenőrzése, rögzítése rendszerben
  • Részvétel a havi, a negyedéves és az éves zárásokban
  • Kimutatások készítése
  • Kapcsolattartás a külső könyvelővel
  • Pénzügyi nyilvántartások vezetése
  • Munkakörhöz kapcsolódó általános adminisztráció és asszisztencia (scannelés, lefűzés)
  • A pénzügyi terület támogatása

A sikerélményhez a következőkre van szükségünk tőled:
  • Legalább 2 év tapasztalatot szereztél hasonló munkakörben
  • Felhasználói szintű Office (Excel, Word) ismeretekkel rendelkezel
  • Precíz vagy, a feladataidat felelősségteljesen látod el
  • Jó együttműködési készséged van, megbízható vagy
  • A határidőket pontosan tartod
  • Monotonitástűrés jellemez
  • Kiválóan kommunikálsz szóban és írásban egyaránt
  • Problémamegoldó készséged kiemelked

Ami hab lenne a tortán:
  • Gazdasági területen szerzett diplomával rendelkezel
  • Alaposan ismered a számviteli szabályokat
  • Használtál már valamilyen vállalatirányítási rendszert

Amit partnerünk kínál:
  • jófej munkatársak és közvetlen vezetőség (mindenki tegeződik...)
  • aktív és alkotó részvétel a szervezet működtetésében (értékelik a tehetségedet!)
  • lelkes, támogató, fiatalos csapat, igényes munkakörnyezet (itt dolgozni = menő)
  • hosszú távú, kiszámítható jövőkép (mert csak így érdemes)
  • versenyképes fizetés (hogy ne kelljen rögtön új meló után nézned...)

Amit az Adecco kínál:
  • Tudjuk, hogy a munkahelyváltás nem egyszerű időszak, ezért végig támogatunk a kiválasztási folyamatban
  • Segítünk az interjúkra való felkészülésben
  • Eredményes pályázatod közös sikerünk!

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff