Hozzáadott 2 months ago

Operátor és gépkezelő álláslehetőség a győri ipari parkban!

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-04-27

KategóriaManufacturing and Production

Tiszta, nyugodt, kiszámítható munkahely Győrben!
Amit kínálunk:
  • Jól kiszámítható műszakmodell 3 műszakban 8 órában
  • Kedvező ösztönző és juttatási rendszer
  • Bejárás támogatás
  • Cafeteria
  • Negyed éves bónusz
  • Ingyenes szállás

Főbb feladatok, munkák:
  • Elektronikai alkatrészek munkautasítás alapú összeszerelése
  • Legyártott termékek vizuális ellenőrzése
  • A termeléshez kapcsolódó dokumentáció kezelése

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:
  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Minőség alapú gyártási szemlélet
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Tesztírás

Munkavégzés helye:
  • Győr, Ipari Park

Amennyiben érdekel állásajánlatunk kattints a „jelentkezz” linkre és add meg elérhetőségeidet. További információkért hívd Noémit a +36 30 827 0177-es telefonszámon.

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff