Hozzáadott 1 year ago

Szerviz Támogató Asszisztens

Munkavégzés helyePEST, Érd, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-09-06

KategóriaBuilding and Construction

Az Adecco, a világ vezető HR szolgáltatója ipari kapuk szervizelésére, ipari területen nyújtott szolgáltatásokra elhivatott magyar tulajdonú, érdi telephellyel rendelkező partnercége számára keres munkatársat!
Amit kínálunk:
·         stabil, hosszú távú munkát biztosítunk
·         folyamatosan fejlődhetsz
·         jó munkahelyi légkör - tényleg jó :)
·         versenyképes fizetésre számíthatsz
·         rugalmas, lendületes, fiatalos csapat vár
·         támogatjuk a szakmába vágó képzési elképzeléseidet
·         laptop, telefon jár a munkádhoz
Főbb feladataid lesznek:
·         szerviz munkalapok műszaki és adminisztratív feldolgozása
·         ajánlatkérések írása és kiküldése
·         ajánlatok kalkulálása
·         szerződések előkészítése
·         kapcsolattartás a gyári kollégákkal
·         nyilvántartások vezetése
·         statisztikák készítése
·         fuvarszervezés
Az álláshoz tartozó elvárások:
·         pontosan, precízen, gyorsan végezd a munkát
·         igényes, megoldás-orientált hozzáállásod legyen
·         MS Office programokat felhasználói szinten ismerd
·         kommunikálj tisztán és tisztelettel az ügyfelekkel
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
·         hasonló munkakörben ha már van tapasztalatod
·         kifejezetten jól kommunikálsz
·         van egy kis műszaki beállítottságod
·         német vagy angol alapszintű nyelvtudás, leginkább írásban használva
Munkavégzés helye: ÉRD

Legutóbbi kereséseim

  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager