Hozzáadott 1 year ago

Oroszlány összeszerelő operátor

Munkavégzés helyeKOMÁROM-ESZTERGOM, Oroszlány, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2023-03-14

KategóriaManufacturing and Production

Oroszlányi partnercégünkhöz
ÖSSZESZERELŐ OPERÁTOR KOLLÉGÁT keresünk!
Amit kínálunk Neked:
  • Vonzó, kiszámítható alapbér (br. 1.450 Ft/óra),
  • Nettó 35.000 Ft Cafetéria a belépés hónapjától,
  • Extra bónusz
  • Tiszta, inspiráló környezet,
  • Egy olyan csapat, ahova az ember szívesen tartozik, ahol hisznek a tanulásban, fejlődésben.
  • Céges buszjáratok a megye számos településéről

Feladatok:
  • Kisebb-nagyobb autóalkatrészek összeszerelése,
  • Minőség-ellenőrzése,
  • Vizuális ellenőrzése,
  • Csomagolása,
  • Dokumentálása,
  • Folyamatos javaslattétel és fejlesztés.

Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettséged van,
  • Jó az állóképességed,
  • Precíz és pontos vagy a munkavégzés során.
  • Jó kézügyesség és gyártósori tapasztalat előny!

Munkavégzés helye: Oroszlány

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist