Hozzáadott 1 year ago

Hegesztő kollégát keresünk 1 vagy 2 műszakba Kiskunmajsán!

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Kiskunmajsa, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-06-02

KategóriaManufacturing and Production

Partnerünk, aki több mint 40 éve gyárt vezetőfülkéket a világ legismertebb mezőgazdasági és építőipari gépgyártóinak munkatársat keres a következő pozícióba:

Hegesztő

Miért érdemes megpróbálnod?

•    Versenyképes bért és juttatási csomagot kapsz (alapbér, pótlékok, havi prémium, bónuszok);
•    Ingyenes munkaszállás biztosított a Kiskunmajsától 60 km-en túli lakhellyel rendelkezőknek;
•    Biztos munkahely egy nagy hagyományokkal rendelkező magyar magánvállalkozásnál.
•    1 vagy 2 műszakos munkarendet keresel

Te vagy az IGAZI, ha

•    Szakirányú végzettséggel és szakmai tapasztalattal rendelkezel;
•    Műszaki rajz olvasási ismerettel rendelkezel;
•    Pontosan és precízen tudod végezni a munkád;
Előny:
• Érvényes tűzvédelmi vizsgával rendelkezel
•  Minősítéssel rendelkezel

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

•    Lemez alkatrészek, mezőgazdasági és építőipari vezetőfülkék kézi hegesztése fogyóelektródás eljárással;

Munkavégzés helye:  Kiskunmajsa

Legutóbbi kereséseim

  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Szolnok, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • VAS, Szombathely, Hungary PP Adecco
  • Manager