Hozzáadott 1 year ago

Műszerezett biztonsági rendszer mérnök

Munkavégzés helyeBORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Kazincbarcika, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-06-02

KategóriaManufacturing and Production

Partnerünk számára keresünk "Műszerezett biztonsági rendszer mérnök" kollégát Kazincbarcikára.
Amit kínálunk:
  • Cafeteria rendszer /választható béren kívüli juttatások/
  • 13. havi fizetés
  • Teljesítmény alapú prémium
  • Vásárlási kedvezmények
  • Munkába járás támogatása (busz 86%, autó: 15ft/km)
  • Előrelépési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos karrierlehetőség
  • Távolabbról érkezőknek lakhatási támogatás biztosítása

Elvárások:
  • Villamosmérnök vagy automatizálási mérnök esetleg mérnök informatikus végzettség (BSc) 
  • Min. 3 év tapasztalat az irányítástechnikai rendszerek vonatkozásában 
  • Részvétel SIL verifikáció készítésében 
  • Releváns végzettségek, tanúsítványok megszerzése a jövőben
  • Pontos, szabálykövető munkavégzés 
  • Magas szintű problémamegoldó képesség 
  • Rendszerszemlélet 
  • Kimagasló tanulási képesség

Előny:
  • Tapasztalat műszeres biztonsági rendszerekkel kapcsolatban 
  • TÜV Functional Safety Engineer vagy azzal egyenértékű akkreditáci

Feladatok:
  • A vállalat Safety Regulation System-ének a kialakításában való részvétel 
  • A meglévő SIL tanulmányok átvizsgálása, minősítése 
  • HAZOP/SIL tanulmányok elkészítésében való részvétel 
  • Meglévő műszeres tervek alapján a SIL verifikációk elkészítése 
  • Tervezési szakaszban a SIL megfelelőség biztosítása 
  • Műszerezett biztonsági rendszerekhez (SIS) tartozó dokumentációs rendszer felállítása és működtetése

Munkavégzés helye:
  • Kazincbarcika

Jelentkezéshez, kérlek, csatold magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat is!

Legutóbbi kereséseim

  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Miskolc, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • GYOR-MOSON-SOPRON, GYŐR, Hungary PP Adecco
  • Staff