Hozzáadott 1 year ago

Karbantartó álláslehetőség műanyagipari területen

Munkavégzés helyeSZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nagykálló, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-06-02

KategóriaManufacturing and Production

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:
Karbantartó

Amiért érdemes jelentkezned:
  • Versenyképes bér
  • Béren felüli extra juttatások - bónusz, prémium, cafetéria
  • Ingyenes céges buszjáratok vagy útiköltség térítés
  • Ingyenes meleg étkezés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Feladatok:
  • Karbantartási terv végrehajtása
  • Gépek, eszközök felülvizsgálatának biztosítása
  • A fröccsöntő gépek működésének biztosítása
  • Karbantartási, javítási feladatok elvégzése
  • Tevékenységnapló vezetése

Elvárások:
  • Szakirányú végzettség (villanyszerelő vagy műszerész)
  • Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat (PLC ismeret előnyt jelent)
  • Hidraulikus és pneomatikus alapismeretek
  • Három műszakos munkarend vállalása

Munkavégzés helye:
Nagykálló

Legutóbbi kereséseim

  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Százhalombatta, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • NÓGRÁD, Szécsény, Hungary PP Adecco
  • Staff