Hozzáadott 3 months ago

Termeléstervező

Munkavégzés helyeSZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2024-01-19

KategóriaManufacturing and Production

Dinamikusan fejlődő partnercégünk számára keresünk
kollégákat hosszú távra

Amit kínálunk:
  • Versenyképes alapbér + 13. havi fizetés
  • Motiváló, dinamikus munkakörnyezet
  • Cafetéria (SZÉP kártyára)
  • Munkába járás támogatása
  • Egészségbiztosítási hozzájárulás
  • Kedvezményes étkezési lehetőség

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel (közgazdász/mérnök)
  • Releváns tapasztalatot szereztél (min. 3 év)
  • Képes vagy haladó szinten használni az Excel programot
  • Nem okoz gondot az angol nyelv napi szintű használata (tárgyalóképes tudás szóban és írásban egyaránt)
  • Rugalmasan kezeled a mindennapi megoldandó feladatokat
  • Jó kommunikációs és konfliktus kezelési készséggel rendelkezel
  • Fizikális jelenléteddel is hozzá tudsz járulni a mindennapi feladatok hatékony megoldásához

Feladataid lesznek:
  • Rövid és hosszú távú gyárthatósági tervek készítése, teljesülésének nyomon követése, eltérések észlelése esetén intézkedés
  • Tervek gyárhatósági felülvizsgálata
  • Vevőkkel történő kapcsolattartás (direkt kontakt)
  • Napi együttműködés a beszerzési osztállyal a kiszervezendő tételekkel kapcsolatban
  • Új termék bevezetése esetén beszerzési és tervezési feladatok koordinálása
  • Késések és szállítási problémák jelzése a vevő irányába

Munkavégzés helye: Nyíregyháza
Jelentkezz még ma (szakmai önéletrajz feltöltésével)!

Legutóbbi kereséseim

  • HEVES, Csány, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, 1082 Budapest, Hungary PP Adecco