Hozzáadott 3 weeks ago

Termelés tervező

Munkavégzés helyeSZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-06-09

KategóriaManufacturing and Production

Dinamikusan fejlődő partnercégünk számára keresünk
kollégákat hosszútávra.

Amit kínálunk:
  • Versenyképes alapbér + bónusz
  • Motiváló, dinamikus munkakörnyezet
  • Cafetéria (SZÉP kártyára)
  • Munkába járás támogatása
  • Egészségbiztosítási hozzájárulás
  • Kedvezményes étkezési lehetőség

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Releváns tapasztalatot szereztél (2-3 év)
  • Tudod használni az Excel programot (Ha függvény, FKERES...)
  • Nem okoz gondot az angol nyelv napi szintű használata (szóban és írásban egyaránt)
  • Rugalmasan kezeled a mindennapi megoldandó feladatokat
  • Komplex látásmódod, kreatív, problémamegoldó személyiséged van
  • Jó kommunikációs és konfliktus kezelési készséggel rendelkezel

Feladataid lesznek:
  • Rövid és hosszú távú gyárthatósági tervek készítése
  • Vevőkkel történő kapcsolattartás
  • Teherautó rakomány optimalizálása
  • Napi együttműködés a beszerzési osztállyal a kiszervezendő tételekkel kapcsolatban
  • Új termék bevezetése esetén beszerzési és tervezési feladatok koordinálása
  • Késések és szállítási problémák jelzése a vevő irányába

Munkavégzés helye: Nyíregyháza
Jelentkezz még ma (szakmai önéletrajz feltöltésével)!

Legutóbbi kereséseim

  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Kazincbarcika, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, BUDAPEST, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff