Hozzáadott 1 year ago

Minőségügyi koordinátor – Cegléd

Munkavégzés helyePEST, Cegléd, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-06-01

KategóriaManufacturing and Production

DOLGOZZ FÉLVEZETŐKET GYÁRTÓ PARTNERÜNKNÉL CEGLÉDEN!
az alábbi pozícióban:
MINŐSÉGÜGYI KOORDINÁTOR
Miért érdemes jelentkezned?
  • Mert kiemelt műszakpótlék vár (14:00-18:00 10 %, 18:00-06:00 40%)
  • Mert Cafetéria juttatásra számíthatsz (13.000 Ft/hó)
  • Mert teljesítmény bónuszra számíthatsz (0-20 %)
  • Mert jelenléti bónuszra számíthatsz (0-5%)

Milyen feladataid lesznek:
  • Folyamatos gyártásellenőrzés a sorozathibák kiszűrésére/ a tömeges selejt megelőzésére
  • megfelelő alapanyagok felhasználásának ellenőrzése,
  • dokumentáció szerinti felépítés ellenőrzése,
  • vizuális ellenőrzés
  • a hibakatalógus alapján nem egyértelműen besorolható eltérések elbírálása,
  • ismeretlen hibák előfordulása esetén azok megvizsgálása, tesztelése, eredmények elemzése.
  • termelés által selejtnek ítélt termékek felülvizsgálata.

Jelentkezz, ha:
  • középfokú angol nyelvtudással rendelkezel és használni is tudod
  • középfokú végzettséged (érettségi) van
  • szakirányú tapasztalattal rendelkezel
  • felhasználói szinten használsz számítógépet (Word, Excel)
  • önálló munkavégzés és csapatmunka, rugalmasság jellemez
  • megfelelő a színlátásod
  • vállalod a 12 órás munkarendet (3/3)

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Újhartyán, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff