Hozzáadott 1 year ago

Mérnök értékesítő Ny-MO

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-06-30

KategóriaEngineering and Technical

Az Adecco csoport, a világ vezető HR szolgáltatója a technológiai szektorban működő multinacionális partnere számára keres
Mérnök értékesítő
munkatársakat
nyugat-magyarországi munkavégzési területre, GYŐRI központtal
Milyen feladatokra kell felkészülnöd?
A Customer Services / Motion Control portfólió értékesítése:
  • Piaci- és ügyféladatok előkészítése és elemzése, ezzel az üzleti iniciatívák megalapozása
  • Ügyfélszegmentálás
  • Ügyfélfejlesztési tervek kidolgozása a helyi értékesítő csapattal együttműködésben
  • Ügyféllátogatások
  • Portfólió specifikus marketing kampányok támogatása
  • Közvetítő szerep az üzletágak és a regionális vezetőség között
  • A helyi CRM rendszer használata, adatok karbantartása

A sikerélményhez a következőkre van szükségünk tőled:
  • Műszaki végzettség (egyetem, felsőfokú szakirányú végzettség) a következő területek valamelyikén: villamosmérnök, mechatronikai vagy automatizálási mérnök, vagy egyéb releváns végzettség
  • Lehetőleg minimum 3 év értékesítési vagy üzletfejlesztési tapasztalat ipari környezetben, műszaki termékek / rendszerek / szolgáltatások területén
  • Műszaki know-how: alapszintű ismeretek szerszámgépes rendszerekről és/vagy hajtásrendszerekről
  • Folyékony magyar nyelvtudás szóban és írásban
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Jogosítvány és utazási hajlandóság
  • Kiváló MS Office ismeretek
  • CRM rendszerek alapszintű ismerete

Amivel kiemelkedhetsz a többi pályázó közül:
  • Konzultatív értékesítési szemlélet
  • Új üzleti lehetőségek aktív kutatására való igény
  • Vállalkozói gondolkodásmód
  • Önálló és célorientált munkavégzés
  • Magabiztos megjelenés, szenvedély és lelkesedés közvetítése
  • Jó csapatjátékos, jó szervezőkészséggel
  • Erős kommunikációs és értékesítési készség a ranglétra minden szintje felé
  • Ügyfélfókusz, képes hatni az ügyfelek döntéseire
  • Prezentációs készség (legyen szó tervezett, vagy ad-hoc prezentációról)
  • Erős problémamegoldó képesség és hozzáállás
  • Magas motiváltság és képesség a nyomás alatti munkavégzésre
  • Magas társas intelligencia
  • Hajlandóság üzleti eseményeken való részvételre
  • Üzleti adminisztrációs, riportálási és szerződés-előkészítési tudás
  • Rugalmasság a munkabeosztást illetően

Amit partnerünk kínál:
A versenyképes alapbér mellett cafeteria juttatásra, egészségbiztosításra, céges laptopra, mobiltelefonra és autóra is számíthatsz. Szakmai tudásodat bővítheted továbbképzéseken, illetve online képzési felületeinken is. Feladataidat rugalmas beosztásban végezheted, van lehetőség home office-ra.
Amit az Adecco kínál:
  • Tudjuk, hogy a munkahelyváltás nem egyszerű időszak, ezért végig támogatunk a kiválasztási folyamatban
  • Segítünk az interjúkra való felkészülésben
  • Eredményes pályázatod közös sikerünk!

Legutóbbi kereséseim

  • HEVES, Maklár, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Demecser, Hungary PP Adecco
  • Staff