Hozzáadott 1 year ago

RAKTÁRKEZELŐ-KOMÁROM

Munkavégzés helyeKOMÁROM-ESZTERGOM, KOMÁROM, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-05-11

KategóriaWarehousing

Dél -Koreai logisztikai szolgáltató partnerünk részére kollégát keresünk komáromi raktárukba
RAKTÁRKEZELŐ
pozícióba!
Feladatok:
-Támogatja  a raktári csoportvezető munkáját
-Részt vesz  a raktári munka szervezésében, koordinálásában
-Bejövő és kimenő áru könyvelése
-Raktári készlet nyomonkövetés, riportálás mind házon belül, mind a partnerek számára
-Kapcsolattartás a partnerekkel: megbízóval, fuvarozókkal
Elvárások:
-Legalább 1 év raktárosi tapasztalat
-Kommunikációképes angol nyelvtudás
Munkavégzés helye:
Komárom, Ipari Park
Kérjük küldje el fényképes , angol nyelvű önéletrajzát bruttó bérigényével az eva.korpai@adecco.hu email címre!

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Budapest XIII., Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco
  • Staff