Hozzáadott 1 year ago

RAKTÁRKEZELŐ-KOMÁROM

Munkavégzés helyeKOMÁROM-ESZTERGOM, KOMÁROM, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-05-11

KategóriaTransportation and Logistics

Dél -Koreai logisztikai szolgáltató partnerünk részére kollégát keresünk komáromi raktárukba
LOGISZTIKUS
pozícióba!
Feladatok:
-import-export fuvarszervezés, fuvardokumentumok készítése
-a logisztikai folyamatok napi szintű menedzselése, koordinálása
-riportok készítése
-adatrögzítés  a cég vállalatirányítási rendszerében (KEROL)
-számlázás
-bejövő, szállítói számlák rögzítése
-az Operation Manager által meghatározott egyéb logisztikai feladatok
Elvárások:
-Legalább 1 év logisztikusi tapasztalat
-Kommunikációképes angol nyelvtudás
Munkavégzés helye:
Komárom, Ipari Park
Kérjük küldje el fényképes , angol nyelvű önéletrajzát bruttó bérigényével az eva.korpai@adecco.hu email címre!

Legutóbbi kereséseim

  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco