Hozzáadott 1 year ago

Betanított könnyűgépkezelő

Munkavégzés helyeHEVES, Apc, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-09-09

KategóriaManufacturing and Production

Olyan munkahelyet keresel, ahol megbecsülnek és ez nem csak marketing 😊
Ez az a munkahely ahol segítenek beilleszkedni, és meghallgatnak, ha probléma van, akkor közösen megoldást keresnek!
Ha hosszútávon szeretnél jó helyen dolgozni, akkor ez lesz azaz állás!

BETANÍTOTT KÖNNYŰGÉPKEZELŐ

Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:
  • Élhető és barátságos munkahely
  • Betanulási idő alatt, aktív támogatás a termelés és a HR részéről
  • 3 műszakos, 8 órás munkarend
  • Ingyenes busz járatok
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Bejelentett munkaviszony
  • Belépési órabér br. 1250 Ft
  • Próbaidő után órabéremelés
  • Cafeteria évi 400.000 Ft
  • Kiemelt, átlagon felüli műszakpótlékok

Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:
  • Alumínium termékek gyártásához használt CNC gépek töltése és kezelése
  • Betanított gépkezelői feladatok
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Munkahelyi szabályok betartása, munkaterület tisztán tartása

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:
  • Gépkezelési tapasztalat előnyt jelent
  • Szeretsz és tudsz is jól csapatban dolgozni
  • Nem jelent gondot a fizikai jellegű munka
  • Munkádban kitartó vagy és elkötelezett

Az állásinterjún részt vehetsz egy gyárlátogatáson, majd egy rövid teszt írás következik, végül egy beszélgetés a leendő munkahelyi vezetővel.
Ha megtetszett az állás, akkor ne habozz és jelentkezz még ma, hívd Gabit a részletekért a 06303829254 számon.
Munkavégzés helye:
  • Apc

 Ingyenes céges buszok útvonalai:
Ipolytarnóc – Litke – Mihálygerge – Egyházasgerge – Karancskeszi – Karancslapujtő – Karancsalja – Etes – Salgótarján – Zagyvapálfalva – Vizslás – Kisterenye – Jobbágyi - Apc
Szalmatercs – Karancsság – Ságújfalu – Zagyvapálfalva – Lucfalva – Márkháza – Nagybárkány  - Sámsonháza – Csécse – Apc
Cered – Bárna – Mátraszele – Kazár – Rákóczibánya – Kisterenye – Mátraverebély – Apc
Mátramindszent – Szuha – Dorogháza – Maconka – Bátonyterenye – Nagybátony – Pásztó – Szurdokpüspöki – Apc

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Zsámbék, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • HEVES, Maklár, Hungary PP Adecco
  • Specialist