Hozzáadott 3 months ago

Gépkezelő Operátor

Munkavégzés helyeHEVES, Gyöngyös, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2024-01-03

KategóriaManufacturing and Production

Légy részese egy olyan cégnek, ami világelső az energetikai technológiákban és folyamatokban.
Dolgozz te is a fenntarthatóbb jövőért, hiszen a villamos energia a leghatékonyabb és legjobb eszköze a szén-dioxid-mentesítésnek.

GÉPKEZELŐ OPERÁTOR

Miért fogod igazán jól érezni magad Nálunk?
  • Jó hangulatban és modern környezetben dolgozhatsz
  • Munkádra hosszú távon számíthatsz
  • Versenyképes jövedelmet adunk munkád elismeréseként
  • Lojálisan és maximális rugalmassággal állunk hozzád
  • Olyan vállalatnál dolgozhatsz aki küzd a fenntarthatóbb jövőért

Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:
  • 3 műszakos, 8 órás munkarend
  • Órabéres munkaviszony br. 1540 Ft
  • Műszakpótlékok
  • Cafeteria
  • Útiköltség támogatás
  • Céges busz csak Gyöngyös területén
  • Havi bónusz lehetőségek
  • Tiszta, igényes étkező
  • Biztonságos, fertőtlenített munkakörnyezet
  • Bónuszok
  • Bejelentett munkaviszony

Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:
  • Fizikai jellegű munka
  • Gépkezelési feladatok, vágógép kezelés
  • Műszakirajz olvasási feladatok
  • Önálló munkavégzés
  • Munkaterület tisztán tartása

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel

  • Precízen, pontosan és megbízhatóan dolgozol
  • Hosszútávra keresel munkát, mert mi hosszútávra keresünk Téged!
  • Gépkezelő tapasztalat előny

Munkavégzés helye:
  • Gyöngyös

Mindent összegezve, várunk csapatunkba 😊 Küldj egy Önéletrajzot, és dolgozz jó helyen, barátságos kollégákkal!
További információkért hívhatod Mátét is a 06303456191 telefonszámon vagy hívd ingyenesen hívható telefonszámunkat +36 80 233 226

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Cegléd, Hungary PP Adecco
  • HEVES, Gyöngyös, Hungary Staffing Adecco