Hozzáadott 5 months ago

Gépkezelő

Munkavégzés helyeNÓGRÁD, Szügy, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2023-11-03

KategóriaManufacturing and Production

Gépkezelő

Olyan jövőt látunk, ahol mindenki korlátok nélkül élhet. Ezért fejlesztünk olyan technológiákat, rendszereket és koncepciókat, amelyek biztonságosabbá teszik a járműveket, miközben szolgálják közösségeinket, bolygónkat és mindenekelőtt az embereket.
Megbízható munkáltatót keresel?
Szeretnél modern, autóipari, tiszta és kondicionált környezetben dolgozni?
Csatlakozz csapatunkba az alábbi pozícióba:
GÉPKEZELŐ
Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:
  • 2 műszakos, 8 órás munkarendben dolgozhatsz
    (délelőtti műszak: 06:00-14:00, délutáni műszaki 14:00-22:00)
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőséget biztosítunk
  • Tiszta, fertőtlenített munkakörnyezetben telnek a mindennapjaid
  • Bejelentett munkaviszonyod lesz
  • Határozatlan szerződéssel
  • Útiköltségtérítést, 100%-os buszbérlet támogatást adunk
  • Cafeteria, bónuszok
  • Versenyképes fizetés
  • Céges rendezvények, csapatépítők, családias környezet

Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:
  • Autóipari gépek gépkezelése betanítás után
  • Munkautasítások nyomon követése
  • Munkaterület tisztán tartása

Előny, ha:
  • Van tapasztalatod ipari gépek használatában
  • Jól viseled a monotonitást, nem zavarnak a hangosabb gépek
  • Pontos és precíz vagy

Munkavégzés helye:
  • Szügy

Ha érdekel a lehetőség, akkor hívd Gabit a 06 30 382 9254 számon,
vagy írj a gabriella.varga@adecco.hu e-mail címre!

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Nagyigmánd, Hungary Staffing Adecco
  • Staff