Hozzáadott 1 month ago

Gépkezelő

Munkavégzés helyeNÓGRÁD, Szügy, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-05-12

KategóriaManufacturing and Production

Gépkezelő

Megbízható munkáltatót keresel?
Szeretnél modern, autóipari, tiszta és kondicionált környezetben dolgozni?
Várunk a következő alábbi pozícióba:
GÉPKEZELŐ
Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:
  • 2 műszakos, 8 órás munkarend (délelőtti műszak: 06:00-14:00 délutáni műszaki 14:00-22:00.)
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Tiszta, fertőtlenített munkakörnyezet
  • Bejelentett munkaviszony
  • Útiköltségtérítés, buszbérlet 100%-ban fizetve
  • Cafeteria, bónuszok
  • Versenyképes fizetés
  • Céges rendezvények, csapatépítők, barátságos csapat

Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:
  • Autóipari gépek gépkezelése betanítás után
  • Munkautasítások nyomon követése
  • Munkaterület tisztán tartása

Előny, ha:
  • Bírod a monotonitást, és szuper precíz vagy
  • Van tapasztalatod ipari gépek használatában

Munkavégzés helye:
  • Szügy

Ha érdekel a lehetőség, akkor most kapd elő a telefonod és hívd Gabit a 06 30 382 9254 számon,
vagy írj az iroda.gyongyos@adecco.com e-mail címre!

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco
  • Staff