Hozzáadott 1 year ago

Karbantartás vezető présüzemben - Szolnok

Munkavégzés helyeJÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Szolnok, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2022-06-28

KategóriaManufacturing and Production

Az Adecco autóalkatrészek tervezésében és gyártásában nemzetközi partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÁS VEZETŐ

Miért érdemes megpróbálnod?

  • Nemzetközi háttér támogatásával fejlesztheted szakmai tudásod

  •  Elengedhetetlen szereplője lehetsz a vezetői stratégia operatív megvalósításában

  • Bércsomagod szakmai tudásodhoz illeszkedik

  • Céges autó, éves bónusz, élet- és baleset biztosítás a kompenzációs csomag része

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

  • A karbantartási tevékenység megszervezése és végrehajtatása a termelési tevékenység folyamatosságának biztosítása érdekében

  • A berendezéspark és a telephely megfelelő műszaki állapotának fenntartása

  • A megelőző karbantartási tevékenység meghatározása a berendezések maximális rendelkezésre állása

    érdekében

  • Korrektív karbantartási akciók megszervezése, felügyelete a gépmeghibásodások elkerülése érdekében

  • Tervek készítése az előre nem látható eseményekre (kontingencia terv)

  • Beosztottak motiválása, teljesítménycélok kitűzése, a teljesítményük értékelése és szakmai fejlődésük előmozdítása

Te vagy az IGAZI, ha

  • Felsőfokú műszaki végzettséged van

  • Elektronikai, mechanikai, hidraulikai és pneumatikai ismeretekkel rendelkezel

  • Bátran használod kommunikációképes angol nyelvtudásod a heti meetingeken

  • 5 éves termelési területen karbantartásban szerzett tapasztalattal rendelkezel

  • 3 évig vezetői képességeidet is kamatoztathattad

Munkavégzés helye:  Szolnok

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, 1025 Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • Dubai, Dubai, Hungary PP Adecco
  • PEST, Budapest XIII., Hungary PP Adecco