Hozzáadott 1 year ago

HR Manager

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Halászi, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2023-03-14

KategóriaHuman Resources and Recruitment

HR Manager

Partnerünk, a feldolgozóiparban sikeresen működő, nemzetközi hátterű, kb. 170 fős középvállalat számára keresünk új munkatársat
HR Manager
pozícióba, aki a gyár menedzsment csapatának tagjaként a folyamatosan bővülő termelést támogatja
Lokáció: Győr-Moson-Sopron megye
Feladatok:
  • Folyamatos kapcsolattartás a gyár vezetőivel és dolgozóival, napi szintű támogatás nyújtása számukra
  • A toborzási folyamatok teljes körű koordinálása a saját állomány és a kölcsönzött munkaerő vonatkozásában, a szükséges munkaerő folyamatos biztosítása
  • Innovatív toborzási megoldások kidolgozása a munkaerőpiaci kihívásoknak megfelelően
  • Részvétel a dolgozók képzési és fejlesztési tervének kidolgozásában és végrehajtásában
  • Mentor program kialakítása és működtetése, valamint aktív részvétel a motivációs rendszerek működtetésében
  • A munkaügyi adminisztrációs és bérszámfejtési feladatok koordinálása, szoros együttműködésben a szakértő kollégával
  • HR stratégiák kidolgozása és azok megvalósítása (toborzás, képzés, fejlesztés, mentorálás, employer branding)

Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (HR, közgazdász)
  • Legalább 5 év, ipari környezetben szerzett releváns szakmai (illetve vezetői) tapasztalat
  • Kékgalléros munkaerő toborzásában, motiválásában szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office alapos ismerete és magabiztos használata (SAP HR ismerete előny)
  • Alapos és naprakész munkajogi ismeretek
  • Kiváló kapcsolatteremtő és együttműködési képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló és kooperatív munkavégzés
  • Proaktivitás és üzleti szemlélet

Amit partnerünk kínál:
  • Versenyképes alapbér
  • Cafeteria
  • Havi és éves bónuszok
  • Munkába járás támogatása
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség

Amit az Adecco kínál:
  • Tudjuk, hogy a munkahelyváltás nem egyszerű időszak, ezért végig támogatunk a kiválasztási folyamatban
  • Segítünk az interjúkra való felkészülésben
  • Sikeres pályázat esetén pedig együtt bontjuk a pezsgőt!

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco