Hozzáadott 1 year ago

Szerviztechnikus

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-07-01

KategóriaManufacturing and Production

Konyhatechnológiával és acélszerkezetek gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Miért érdemes jelentkezned?
  • Mert anyagilag megbecsültnek érezheted Magad;
  • Mert szakmai fejlődésre lesz lehetőséged;
  • Mert a munkakörödhöz kapcsolódó képzéseken is részt vehetsz;
  • Mert felszerelt szervizautót biztosítanak, amellyel otthonról is bejárhatsz;
  • Mert egy nagy múltú, stabil hazai cég dolgozója lehetsz hosszú távon.

Milyen feladataid lesznek?
  • A vállalat által forgalmazott berendezések ügyfeleknél történő javítása és karbantartása;
  • Kapcsolódó feladatok ellátása (műszaki támogatás, problémamegoldás, szerviz adminisztráció);
  • Saját berendezések telepítése, beüzemelése országosan.

Jelentkezz, ha:
  • Szakirányú (villanyszerelő) végzettséged és 1-3 év szakmai tapasztalatod van;
  • Vezetési tapasztalattal és utazási hajlandósággal rendelkezel;
  • Terhelhető és rugalmas Vagy;
  • Érvényes (NKH által kiadott) kék kártya, ipari hűtőberendezések vagy vendéglátóipari készülékek javításában való jártasság előnyt jelent.

Munkavégzés helye: országos, indulás Kecskemétről

Legutóbbi kereséseim

  • VESZPRÉM, Balatonfűzfő, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Zsámbék, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Staff