Hozzáadott 1 month ago

Raktárvezető

Munkavégzés helyeJÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Szolnok, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2022-05-18

KategóriaManufacturing and Production

Az Adecco autóalkatrészek tervezésében és gyártásában vezető partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Miért érdemes megpróbálnod?

•    Mert anyagilag megbecsültnek érezheted Magad (versenyképes alapbér, éves bónusz, cafeteria, élet- és balesetbiztosítás);
•    Mert szakmai fejlődésre lesz lehetőséged az autóipar egyik meghatározó szereplőjénél;
•    Mert szakmai és nyelvi képzéseken vehetsz részt;
•    Mert hosszú távon számítanak Rád egy stabil, dinamikusan növekvő multinacionális vállalatnál.

Te vagy az IGAZI, ha

•    Rendelkezel közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettséggel;
•    Ismered a raktári folyamatokat;
•    Van vezetői, illetve 1–2 év hasonló területen szerzett tapasztalatod;
•    Határozott fellépésed van, és jól kommunikálsz;
•    Az angol nyelvtudás előnyt jelent.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

•    A raktározási részleg munkájának operatív megszervezése és a raktározási folyamatok működtetése;
•    A különböző területek munkacsoportjainak koordinálása: áruátvétel, raktározás, csomagolás és kiszállítás;
•    A raktározásban dolgozó munkatársak motiválása, teljesítménycélok kitűzése és értékelése;
•    Tájékoztatás át nem adott alkatrészekről, a szállítói késedelmekről vagy a fuvarjegyzékkel szembeni készlethiány miatt el nem készített alkatrészekről;
•    A csomagolási tevékenység kezelése és felügyelete;
•    Raktári leltárazások előkészítése, levezénylése, a leltározásról szóló jelentés elkészítése, időszakos leltárak lebonyolítása;
•    A készleteltérések okainak kivizsgálása, vagy abban közreműködés más osztályokkal közösen;
•    A raktári tevékenység működéséhez szükséges anyagok, segédanyagok, egyéb termékek megrendelése;
•    A raktározási terület polivalencia mátrixának karbantartása;
•    A raktározási tevékenység folyamatos fejlesztéséhez javaslatok kidolgozása.

Munkavégzés helye: Szolnok

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Újhartyán, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Szikszó, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • HAJDÚ-BIHAR, Vámospércs, Hungary PP Adecco
  • Staff