Hozzáadott 6 months ago

Vízvezeték - csőszerelő , telephelyi karbantartó!

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2023-09-27

KategóriaManufacturing and Production

BUDAPEST, X. KERÜLET
Vízvezeték - csőszerelő, telephelyi karbantartó!
◾ alapbér+ teljesítménybónusz + mozgóbér
◾ Cafetéria
◾ közvetlen BKV buszjárat
◾ fizetős munkatársi ajánlási rendszer
◾ folyamatos fejlődési lehetőség
◾ biztos háttér, határozatlan idejű munkaszerződés
◾ túlórázási lehetőség
Amit kérünk:
◾ Középfokú szakirányú végzettség
◾ Rendelkezel 4-5 év karbantartói munkakörben szerzett tapasztalattal
◾ Önálló és precíz vagy
◾ 1 műszakos munkarend vállalása

Feladataid lesznek:
◾ Telephelyi karbantartás elvégzése
◾ Üzemeltetési dokumentációk naprakész elvégzése
◾ Vízvezeték rendszerek, csőhálózatok kiépítése
◾ Anyaglista készítése
◾ Rábízott munkák teljes körű kooridnálása

Munkavégzés helye:
◾ Budapest X.kerület

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Jászárokszállás, Hungary PP Adecco
  • Specialist