Hozzáadott 1 year ago

Minőségellenőr

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-07-25

KategóriaManufacturing and Production

Ülve végezhető könnyű fizikai munkára keressük új kollégáinkat 9. kerületi munkavégzéssel az alábbi pozícióba:
MINŐSÉGELLENŐR
Amik a feladataid lesznek:
  • Apró elektronikai részegységek ellenőrzése vizuálisan és gépekkel
  • Hibás termékek kiszűrése
  • Ellenőrzési folyamat adminisztrációja számítógépen
  • Tiszta térben történő munkavégzés (kötelező védőruha: köpeny, szájmaszk, hajháló, kesztyű, munkavédelmi cipő)

Amit kérünk a pozíció betöltéséhez:
  • Gyártás-termelésben szerzett tapasztalat
  • Önéletrajz
  • Megbízható, precíz személyiség és gyors, pontos munkavégzés
  • Jó kézügyesség
  • Választhatóan két vagy három műszakos munkarend vállalása (6:00-14.00;14.00-22.00;22:00-06:00)
  • Előny, de nem feltétel: hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Nyitottság a tanulásra

Amit kínálunk:
  • Folyamatos előrelépési lehetőség pozícióban és bérben egyaránt
  • Ingyenes képzések
  • Megbízható és kiszámítható jövedelem hosszú távon
  • Összetartó csapat
  • Ülő munka

Munkavégzés helye:
  • Budapest, 9. kerület

Ha érdekel a lehetőség, akkor jelentkezz önéletrajzod beküldésével!

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager